5 tundi pikem 2020 aasta…

Hooola! Selleks hetkeks, kui see post üles läheb, on teil seal Eestis aasta lõpuni jäänud vaid mõned hädised tunnikesed. Ja no kreisii, MILLISE aasta lõpuni. Kui muidugi minu käest küsida, siis täna on üks li-i-iga palav jaanilaupäev ehk tunne on küll, et miks pagana päralt te mulle head vana aasta lõppu soovite? Aga teile muidugi paremat! Igatahes järgnevad siit nii minu eelmise nädala mõtted (alustasin selle kirjutamist enne jõule) kui ka viimased laused enne seda jaanipäeva. Või noh, 2021 aastat. Whaat?

Sigue leyendo “5 tundi pikem 2020 aasta…”

ma käisin raadios?! + total eclipse of the heart (sun)

Buenoo, tulin siia ajaviiteks ilmateadustajat mängima, rääkima Neitsi Maarjast, arutlema (loe: kurtma) oma raadiohääle oskuste üle ning kirjeldama igasuguseid elukaid, kes sind Uruguays varitseda võivad. Samuti tervitused mu parimale sõbrannale Eestist, mu perele ning kõikidele teistele, kes seda siia üldse lugema tulevad. Ma pole päris kindel, miks te seda tegema vaevute, aga loodan südamest, et naudite. Loodan, et teil on kõik hästi♡

Sigue leyendo “ma käisin raadios?! + total eclipse of the heart (sun)”

detsember, 37 kraadi, 4 kuud koolivaheaega ja jõulud – kõik ühes lauses?

Helloou! Long time no see, aga ma saan vabanduseks tuua selle, et ma olin tõesti väga laisk (mul ei olnud aega kah…). Räägin koguaeg spanglish‘it ja see vähene emakeel siin on suht-koht ka ainuke. Kahjuks ei tule mul see enam nii ladusalt, aga kõik todo bíen (loe: kõik hästi, aga ma armastan lihtsalt hispaania keelt niii väga). Igatahes väike kokkuvõte kõigest, mis vahepeal toimunud on:

Sigue leyendo “detsember, 37 kraadi, 4 kuud koolivaheaega ja jõulud – kõik ühes lauses?”

tead, hetkel on elu täitsa ilus ju…

Hola! Siin on pisikene update elukesest, sest ma tundsin esimest korda Uruguays oldud aja jooksul, et ma päriselt tahan kirjutada. Mitte selleks, et mu paar sõpsu ja pere Eestis seda ootavad ja ma tahan neid kursis hoida. Ei, praegu tahan ma täitsa vabast tahtest mõned emotsioonid, tunded, muljed kirja panna. Ehk kuidas mul siis, päriselt, läheb?

Sigue leyendo “tead, hetkel on elu täitsa ilus ju…”

muljeid koolist & muud tühja-tähja


Helloou! Kolmapäeval oli mul esimene koolipäev, mida ma täitsa oodanud olin. Tänu sellele, et mu õe sõbranna käib minuga samas klassis, ei juhtunud vähemalt seda, et ma mõnest valest klassiuksest sisse oleks kõndinud. Seega võib ütelda, et esimene päev oli vähemalt ühest küljest edukas…

Sigue leyendo “muljeid koolist & muud tühja-tähja”

lõpuks uues kodus!

Haii! Reisimine on viimaks läbi ja ma olen oma armsas kodulinnakeses Ansinas. Täiesti lõpp! Viimased päevad on väga kummalised olnud, seda peamiselt emotsioonide kohapealt, aga ilmselt on selle juures nii uutel olukordadel kui vähesel unel oma roll mängida. Paari päeva jooksul on juhtunud igatahes üksjagu ja eks ma siis panen natuke kirja kah.

Sigue leyendo “lõpuks uues kodus!”

update teiselt poolt maakera

Hola! Noh, kõige tähtsam uudis vast esimesena – MA OLEN LÕPUKS URUGUAYS! Juba nädal aega tegelikult. Selle kõrval kahvatuvad ilmselt kõik teised asjad, mida ma jagama hakkan, aga proovida võib. Räägin nii viimastest päevadest Eestis (haugimälu võib veits takistuseks osutuda), lennust kui sellest, mida me karantiinis teinud oleme.

Sigue leyendo “update teiselt poolt maakera”

Nüüdseks 99% kindel – 5 päeva lennuni!

Tervitused! Kätte on jõudnud septembrikuu lõpp ja paljud linnud on juba lennanud või lendavad varsti lõunamaale. Loodan nendega peatselt liituda. Erinevalt neist kuluksid mulle aga lennuinfo ära, mis jõuab minuni hiljemalt homseks. Täna tuli viimaks kauaoodatud kinnitus ehk minek on küll viimaks 99% kindel!

Sigue leyendo “Nüüdseks 99% kindel – 5 päeva lennuni!”

Et siis Uruguay? Midagi olen nagu kuulnud küll…

Ahoi, ma jälle siin! Nii naljakas ja kummaline on blogida, sest tunne on täiesti nagu kala kuival õhku ahmimas. Võibolla ajapikku läheb kirjutamine ja mõtete jagamine kergemaks, nii ma igatahes loodan. Selles postituses avardan natukene telgitaguseid, mis mind Ladina-Ameerikas umbes ees ootab ehk siis esimeseks pisike Uruguay ja teiseks – minu hostfam!

Sigue leyendo “Et siis Uruguay? Midagi olen nagu kuulnud küll…”

Milline on kõige pikem kõrs?


¡Hola! Ma alustaks kohe sellega, et mul on väga hea sisetunne selle blogi koha pealt. Tähendab, see võib olla esimene ja viimane postitus siin ja siis ei saaks seda tunnet väga millekski pidada, aga ometi hetkel see on ja ma olen väga excited! Well, teen siis kerge kokkuvõtte, kuidas ma siia üldse jõudnud olen…

Sigue leyendo “Milline on kõige pikem kõrs?”

Crea tu sitio web con WordPress.com
Empieza ahora